Skip to main content

Nowa kolekcja lakierów hybrydowych sygnowanych przez Natalsię Siwiec i Sarę Boruc Mannei od INDIGO już w AQUAOO

Jesień zapowiada się obiecująco z najnowszą paletą kolorów od Indigo. W salonie AQUAOO znajdziecie nie jedną ale dwie kolekcje lakierów hybrydowych sygnowanych przez Sarę Boruc Mannei „Sex in The City” oraz Natalię Siwiec „New York”

Dostępne kolory INDIGO
z kolekcji NEW YORK
by Natalia Siwiec

Dostępne kolory INDIGO
z kolekcji SEX IN THE CITY
by Sara Boruc Mannei

New York by Natalia Siwiec

Kolekcja „New York” inspirowana jest tętnem i żywiołowością jednej z najsłynniejszych metropolii świata – Nowego Yorku, miasta które nigdy nie śpi. Kolekcja Natalii Siwiec cechuje paleta barw od nasyconej zieleni i granatu, które wpadają w czerń po klasyczne bordo, czerwień, amarant z nutką fioletu po delikatny piaskowy kolor. Kolory mają wyrażać świadomość własnej wartości, stanowczość, dodać elegancji oraz nadać jesiennego klimatu każdej stylizacji.

Sex in the City by Sara Boruc Mannei

Kolekcja „Sex in The City” wyraża ponadczasowość, klasykę, siłę kobiecego charakteru. Kolekcję lakierów hybrydowych Sary Boruc Mannei charakteryzuje odwieczna czerwień, delikatne wrzosy, wyraźna zielona nuta oraz subtelne pastele fioletu i szarości. Kolory sprawdzą się w każdej jesiennej stylizacji, mają dodawać pewności siebie, a jednocześnie podkreślać seksapil i magnetyzm.

Close Menu

AQUAOO profesjonalny salon kosmetyczny Miechów | Chill & beauty