Skip to main content

Pedicure

to specjalistyczny zabieg, które szybko i skutecznie poprawia kondycję skóry stóp i paznokci. Zadbane i zdrowe stopy są gwarancją dobrego samopoczucia i komfortu, szczególnie w okresie letnim. Głównym celem zabiegu jest usuniecie zrogowaciałego naskórka i zgrubień w obrębie stóp od strony podeszwowej za pomocą frezarki podologicznej. Pedicure obejmuje opracowanie skórek i nadanie paznokciom odpowiedniego kształtu oraz pielęgnację skóry stóp.

W AQUAOO

zabiegi Pedicure wykonywane są za pomocą specjalistycznej frezarki podologicznej PROMED z pochłaniaczem pyłu do pracy na sucho. Dzięki temu podczas pracy frezarki, opiłki i pył nie unoszą się w powietrzu a trafiają bezpośrednio do filtra. Ponadto, urządzenie daje możliwość precyzyjnego a co najważniejsze – bezbolesnego opracowania pięt.  Zabiegi Pedicure przy użyciu frezarki podologicznej PROMED są w pełni bezpieczne, komfortowe i higieniczne.

PODOPHARM PROFESSIONAL

to wyjątkowe produkty do pielęgnacji dłoni i stóp. Receptury kosmetyków zostały opracowane przy współpracy z ekspertami z branży medycznej, kosmetycznej i inżynierii produkcji. Cudowny zapach żurawiny, jagód goji oraz bogactwo witamin, minerałów i aminokwasów skutecznie zwalczają działanie wolnych rodników oraz spowalniają proces starzenia się skóry. Olej bawełniany, masło Shea, lanolina dają efekt intensywnego nawilżenia i regeneracji naskórka. Obecność mikrosrebra ora panthenolu wykazują właściwości regeneracyjne, a 10% zawartość mocznika dodatkowo nawilża i zmiękcza skórę.

Odkryj ofertę zabiegów Pedicure w #AQUAOO

Close Menu

AQUAOO profesjonalny salon kosmetyczny Miechów | Chill & beauty