Masz pytanie?
Tutaj znajdziesz odpowiedź.

Tutaj znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania (FAQ). Jeżeli nie uzyskasz odpowiedzi, skontaktuj sie z nami – Twoje pytanie na pewno nie pozostanie bez odpowiedzi. Dział kontakt

Rezerwacje

Jak mogę zarezerwować zabiegi w AQUAOO?

Istnieją 4 sposoby rezerwacji zabiegów w AQUAOO:

Najwygodniejszą formą jest Formularz online na stronie AQUAOO. Po takiej rejestracji otrzymasz SMS i mail ze szczegółowymi informacjami, łącznie z linkiem anulowania rezerwacji (warunek konieczny – trzeba podać numer telefonu i swój aktualny adres mailowy)

Czy mogę samodzielnie odwołać rezerwację?

Tak, można samodzielnie odwołać rezerwację w AQUAOO. Link anulowania rezerwacji znajduje się w mailu potwierdzającym rezerwację. Warunkiem koniecznym jest podanie swojego aktalnego adresu e-mail. Odwołanie rezerwacji jest bezpłatne.

Czy moge zamówic usługę z przyjazdem do domu?

Ze względu na jakość świadczonych usług, nie ma mozliwości przeprowadzenia zabiegów u klienta. Wiąże się to także z warunkami higienicznymi wykonywanych zabiegów. Kładziemy bardzo duży nacisk na bezpieczeństwo Twoje jak również osoby wykonującej zabiegi. Miejscem wykonywania zabiegów jest Salon AQUAOO przy ul. Racławickiej 13 w Miechowie.

Zabiegi

Jakie są przeciwwskazania do zabiegów?

Wszystkie przeciwwskazania do zabiegów opisane są szczegółowo na stronie zabiegu. Znajdują się tam również inne przydatne informacje.

Jaką pielęgnację mogę wykonać samodzielnie po zabiegu?

Pielęgnacje jakie można przeprowadzić samodzielnie w domu po danej usłudze, opisane są na stronie konkretnego zabiegu. Znajdują się tam również inne przydatne informacje.

Jaka jest cena i czas zabiegu?

Cena, jak również czas potrzebny do jego wykonania opisane są na stronie zabiegu lub na stronie cennik AQUAOO. Znajdują się tam również inne przydatne informacje.

Vouchery

Jak długo ważny jest Voucher AQUAOO?

Voucher AQUAOO jest ważny przez 3 miesiące od daty wystawienia. Termin ustalany jest indywidualnie przez posiadacza Vouchera. Terminy w jakich można wykonać zabieg (wykorzystując Voucher) trzeba rezerwować standardowo – telefonicznie (510-331-333), w salonie lub w formularzu online na stroie AQUAOO.

Czy istnieje możliwośc zakupu Vouchera AQUAOO na dowolną kwotę?

Tak, Voucher można nabyć na dowolną kwotę.

Płatności

Jak mogę zapłacić za zabiegi?

W AQUAOO możesz zapłacić na kilka sposobów:

  • gotówką w salonie,
  • kartą kredytową,
  • zbliżeniowo np. GPay lub Apple Pay,
  • Voucherem.

Czy mogę płacić karta kredytową?

Tak, w AQUAOO można płacić kartą kredytową, również zbliżeniowo np. przez GPay lub Apple Pay.

Czy zabiegi płatne kartą są droższe?

Nie, cena zabiegów nie zależy od formy płatności.

Czy w AQUAOO mogę skorzystać z usługi CASHBACK?

W AQUAOO można skorzystać z CASHBACK. Np. jeżeli wartośc zabiegu to 100zł, możemy zgłości przy płatności np. kwotę 150zł i dostać 50zł w gotówce. To rozwiązanie jest wygodne w przypadku chęci wypłacenia pieniędzy, a nie ma w okolicy bankomatu. Usługa jest bezpłatna.

Czy w AQUAOO mogę uzupełnić konto telefonu w Pre-Paid?

Tak, w AQUAOO istnieje mozliwość zakupienia kuponu z dopełnieniem konta telefonicznego Pre-Paid. Usługa jest bezpłatna.

Czy moge zapłacić w walucie mojego kraju jak jestem obcokrajowcem?

Jeżeli jesteś obcokrajowcem, lub posiadasz kartę w obcej walucie masz możliwość płacenia również w walucie ojczystej (macierzystej karty). Usługa jest bezpłatna.