Jeżeli chcesz sprawić bliskiej osobie radość – podaruj Jej

Voucher AQUAOO

 

Voucher najlepiej zakupić osobiście w salonie AQUAOO, ul. Racławicka 13, 32-200 Miechów. Będziesz mógł lub mogła skorzystać z fachowej porady jakiej Ci udzielę co do zabiegów i zasadności ich stosowania oraz samego Vouchera. Obdarowana osoba będzie zachwycona – to najlepszy prezent. Voucher jest zapakowany w szykowną, czarną kopertę.
Jeżeli chcesz zobaczyć więcej zdjęc Vouchera AQUAOO – napisz do mnie klikając w link m.me/AquaooPL – podeślę Ci Messengerem.

Dlaczego Voucher AQUAOO?

Dlaczego warto wybrać właśnie Voucher od AQUAOO? Poniżej znajdziesz kilka zalet. Podejmuj decyzję słusznie i zobacz co możemy Ci dać 🙂

Podaruj prezent

Idealny prezent dla każdej pani, kobiety, dziewczyny kochanki:), ale również dla panów. Ale co najważniejsze - AQUAOO to profesjonalny salon piękna, w którym klient i jakość zabiegów są na pierwszym miejscu.

Dowolny zabieg

Voucher AQUAOO możesz również nabyć na dowolny zabieg lub pakiet zabiegów - to Ty decydujesz

Termin zabiegu

Voucher AQUAOO jest ważny kilka miesiecy, więc termin zabiegu może byc ustalony indywidualnie z obdarowanym. Dla Twojej wygody 🙂

Personalizacja

Voucher AQUAOO może być spersonalizowany. Począwszy od ręcznego wypisania, poprzez druk wraz z Twoja treścią i imieniem i nazwiskiem obdarowanej osoby. To robi wrażenie. Możesz również kupić Voucher na okaziciela.

Dowolna kwota

Kwota na jaką możesz zakupić Voucher AQUAOO jest dowolna - możesz wszystko :). Nie musisz sie hamować

Zwrot

Jeżeli kupiłaś/eś Voucher i do 3 dni od zakupu uznasz, że jednak to nie ten prezent, którego szukasz - możesz go zwrócić odzyskując 100% kwoty. Będzie mi smutno, ale cóż... Twoje zadowolenie jest ważniejsze.

Jeżeli Voucher był dla Ciebie prezentem - niestety nie ma możliwości wymiany go na gotówkę czy zwrot. Chcemy w ten sposób uszanować wolę kupującego.