Skip to main content

Nowy trend dotyczący stylizacji paznokci, który przywędrował do naszego kraju prosto z Korei, czyli z kraju w którym koreanki znane są zamiłowania do kosmetyków, dbania o swoją skórę ale także z kreowania urodowej mody. Nie inaczej jest z pielęgnacją paznokci. Manicure kombinowany jeśli jest dobrze wykonany , kolor wręcz wyrasta spod skórek a odrost widoczny jest dopiero po ponad tygodniu.

Manicure kombinowany stał się bardzo modny w ostatnim czasie i polega na bardzo precyzyjnym opracowaniu skórek za pomocą odpowiednich frezów i cążek oraz wygładzeniu powierzchni płytki w taki sposób, aby móc nałożyć lakier lub hybrydę pod same skórki. Nie może być widocznej przerwa między płytką a pomalowaną lakierem powierzchnią. Naniesiony kolor musi ,,wyłaniać’’ się spod skórek.

Zalety manicure kombinowanego

  • Wydłuża czas noszenia manicure hybrydowego– odrost po 2 tygodniach nie jest na tyle duży jak przy tradycyjnym manicure hybrydowym lub klasycznym,
  • skórki opracowane frezarką stają się delikatniejsze i wolniej odrastają,
  • starannie usunięte skórki pozwalają wydłużyć płytkę,
  • kolor nałożony idealnie na paznokcie stanowi piękną i zachwycającą ozdobę dłoni.

Manicure kombinowany najczęściej wykonywany jest na bazie lakierów hybrydowych , ale równie dobrze sprawdzi się pod tradycyjne lakiery do paznokci.

W Aquaoo zadbamy o dokładne wycięcie skórek za pomocą wysterylizowanych narzędzi oraz staranną aplikację lakieru, abyś mogła  dłużej cieszyć się trwałością manicure hybrydowego lub klasycznego.

Close Menu

AQUAOO profesjonalny salon kosmetyczny Miechów | Chill & beauty