Poznaj TEAM

AQUAOO

Poznaj mnie - mam na imię Karolina

Przybij piatkę z naszą drużyną AQUAOO

Jestem Karolina i póki co działam jednoosobowo w AQUAOO. Nie przeszkadza mi to jednak prężnie działać na rzecz Twojego dobrego samopoczucia. Jeżeli chcesz lepiej poznać moją małą działalność i dowiedzieć się dlaczego Twój relaks i piękno jest dla mnie najważniejsze – umów się na wizytę.

Jak chcesz dowiedzieć sie więcej dlaczego to właśnie mnie powinnaś (lub powinieneś ::)) wybrać do zadbania o Twoje piękno – kliknij  w zdjęcie i przeczytaj czym mogę się pochwalić.

Karolina Peroń

kosmetolog

Mam na imię Karolina. Jestem mamą, żoną, córką, wnuczką a przede wszystkim kobietą. Jestem również absolwentką wydziału farmaceutycznego UJ Kraków kierunku kosmetologia. Przez "8 ostatnich lat" 🙂 swoje szlify miałam okazję doskonalić w SPA 4* hotelu Mercure, z którym to hotelem byłam do niedawna związana. Od pewnego czasu radość daje mi - oprócz córeczki Hani - prowadzenie własnego salonu AQUAOO. To tam staram się zapewnić Ci relaks i szczyptę piękna na najwyższym poziomie. Jeżeli chcesz poczuć się wyjątkowo, napić się wspaniałej herbaty lub aromatycznej kawy, dać sobie trochę luzu i wydobyć z siebie piękno - zapraszam do mnie.

Pozdrawiam i do zobaczenia w AQUAOO.
Karolina Peroń

Posiadam
8
lat praktyki w zawodzie
Uzyskałam
17
certyfikatów zawodowych
Przepracowałam
8670
godzin wykonując zabiegi
Wykonałam
7100
zabiegów kosmetycznych