Skip to main content

Na rynku istnieje szereg produktów kosmetycznych, które można nabyć już w każdym dyskoncie pomijając drogerię czy aptekę. Większość kosmetyków przedstawia się w taki sposób, aby zachęcić klienta do zakupu, obiecując spektakularne odmłodzenie skóry. Zazwyczaj bywa tak, że kosmetyk jest dobrany niewłaściwie i nie może spełnić swojej funkcji.

Kosmetyki profesjonalne

dostępne są wyłącznie dla kosmetologów, lekarzy i specjalistów mających uprawnienia do wykonywania zawodu wiec można je kupić tylko w salonach urody. Kosmetyki profesjonalne posiadają wysokie stężenie substancji aktywnych oraz odpowiednią wielkość cząsteczek, które są gwarancją przenikalności przez warstwę hydrolipidową naskórka (o tym napiszę więcej już wkrótce). Produkty profesjonalne nie są kosmetykami Eko i zawierają konserwanty.  Inaczej po otwarciu, produkt byłby do wyrzucenia. Producenci dbają jednak, aby było ich jak najmniej w danym kosmetyku. Często kosmetyki profesjonalne są kontynuacją pielęgnacji skóry po przeprowadzonym zabiegu w salonie kosmetycznym.

Kosmetyki drogeryjne

w swoim składzie mają mniejsze stężenie składników biologicznie czynnych oraz substancje chemicznych, które przedłużają ich trwałość. Produkty kosmetyczne, znajdujące się na półkach dużych sklepów, nie mogą mieć krótkiej daty ważności z uwagi na duży wybór marek kosmetycznych. Zwykle w takich miejscach sami decydujemy o wyborze danego produktu do pielęgnacji skóry. Często sugerujemy się reklamą, ładnym opakowaniem albo podpowiedzią sprzedawcy, który zazwyczaj nie jest osobą kompetentną w tym zakresie. Kosmetyki drogeryjne są często źle dobierane do potrzeb skóry a co za tym idzie, nie mogą działać z podobnym efektem jak kosmetyki profesjonalne, które są indywidualnie dopasowywane do cery klienta.

Produkty profesjonalne są gwarancją skuteczności za sprawą:

  • bogatego składu i wysokiego stężenia substancji biologicznie czynnych,
  • przeprowadzanych testów i badań dotyczących działania preparatu,
  • pracy nad skutecznością działania produktu przez dermatologów i lekarzy,
  • dogłębnej znajomości składników aktywnych przez kadrę salonu kosmetycznego,
  • przeprowadzanej analizie skóry przez specjalistę oraz odpowiedni dobór kosmetyku do potrzeb skóry,
  • możliwości weryfikacji składu i cechy danego produktu przez klienta.

W AQUAOO jakość i bezpieczeństwo stosowanych produktów jest priorytetem. Dbamy o dobro klienta, pracując tylko na sprawdzonych i przebadanych kosmetykach stosowanych w najlepszych salonach kosmetycznych.

Pragniemy Państwu przedstawić markę Purles – przeznaczoną do pielęgnacji twarzy, szyi i dekoltu. W ofercie AQUAOO znajdziecie Państwo, zabiegi pielęgnacyjne dostosowane do potrzeb każdej cery.

Zabiegi AQUAOO z użyciem kosmetyków Purles:

Kliknij nazwę zabiegu w celu uzyskania szczegółowych ionformacji

Purles

Kosmetyki Purles powstają we francuskim laboratorium, spełniającym najwyższe standardy produkcji. Ich obecność na rynku kosmetycznym (od 2012 roku) poparta jest długoletnim doświadczeniem naukowców pracujących nad produktami marki Thalgo, skrupulatną kontrolą jakości oraz niezależnymi testami dermatologicznymi. Purles jest rozszerzeniem oferty Thalgo o bogactwo składników aktywnych z całego świata roślin.                          Purles czyni z zabiegu ceremonię, która pozwala na chwilę błogiego spokoju oraz ucieczkę od codziennych trosk. Zapewnia szybkie i widoczne efekty a codzienna pielęgnacja za pomocą produktów detalicznych przybliża do osiągnięcia doskonałości.

Close Menu

AQUAOO profesjonalny salon kosmetyczny Miechów | Chill & beauty